facebook Facebook | twitter Twitter | rss RSS | contact Contact | Coronavirus Live CoronaVirus Live | Radyo: Radyo |
Hosgeldiniz..
Konu: Burçunuza Bakin.. Cok Güzel..        Okunma Sayısı: 5554         Cevap Sayisi: 0

Üye Degilsiniz * ! Yada Giris Yapmadiniz.. * !   Forumdaki Tüm Özelliklerden Yararlanamazsiniz * !
Üye Olmayanlar Mesaj Yazamaz, Eklenti Indiremez, Mutlu Olamaz, vs.. |  Iki Saniyede * Kayit Olmak için Tiklayin

 Sayfa : 1   Yukari Git
  Yazdır  
           .:: Paylasmak Güzel'dir ::. 30 Aralık 2007, 00:08:27
RoseDen

₪ Büyüyen ÜYE ₪
**
Cinsiyet:Bayan
Mesaj Sayısı: 30
Nerden: Gülden
Aldigim
Tesekkürler:
6
Burçunuza Bakin.. Cok Güzel..KOç

Canım benim, ya yerim ben senin o duygusal,mütevazi ince anlayış yumağı duygularını!sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya.!bir insan bu kadar mı düzgün bu kadar mı programlı bu kadar mı anlayışlı olabılir.bu koçlar var ya IQ seviyesi yüksek insanların burcudur.dost insan güzel insan. ALLAH seni başımızdan yanımızdan eksik etmesin, iyiki varsın.

BOğA

ayyyy benim güzeller güzelm, bu bogalar varya dünya tatlısı yer gök harikası şeker mi şeker insanlardır, bal bunlar bal, bunların sohbatine doyum olmaz, iyi sevgili iyi arkadaş...say say bitmez bunlar, hatta bak yazmayayım dedim dayanamıyorum bunlar dünyay bedel insanlardır.

iKiZLER

şanslı burçalminin yere göğe sığmaz harikulade insanı halt etmiş sana iki yüzlü diyenler.onlar seni çekemiyorlar.rahatlığınla her ortama uyum sağlayabiliyorsun.pratik zekan ...tabiki kıskanırlar seni şekerim..kim senin kadar öz güven sahibi olmayı istemez kii.sen hiç ir zamn unutma ikizler seni ömrü hayatın bounca çekemeyenler olacaktır.sen hiç takma o güzel kafanı onalra sen burçların en sevimlisisin.adın ikizler ama sen bitanesin.

YENGEç

ALLAH seni yarattı melekleri niye yarattı.ya kardeşim nedir sendeki bu zerafet bu karizma sen mıknatısmısın nesin.her insan girdiği ortamda bukadar mı ilgi çeker.hemde hiç çaba sarf etmeden.yoksa sen mükkemmelliğin eş anlamlısımısın.kim istemez kı annesi yengeç burcu olsun eşi bir yengeç olsun sen varya olmazsan olmaz burçların baş tacısın.

ASLAN

heeeyttttt beeeeeeeeeeee! gözümüzün şenliği gözümüzün nuru.afet-i devran mükkemml-i cihan aslan bu abicim.senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada sen ki güzelliğin simgesi yer yüzünün güneşi.senin bütün hayatında nazar vardır.mümkündür başka mümkünatı yoktur.allah seni kem gözlerden korusun.sende ki zeka akıl kimsede yok çok sadıksın sevdinmı adam gibi seversin kim istemez ki senin gibi bir insanı......

BAşAK

merhametlim benim.kaıncayı bile incitmeyen hassa sevgi dolu güzel başağım benim.efendiliğin simgesi kibar insan.seni varya anlatacak kelime bulamıyorum.nesin sen yoksa kanatsız melek mi?herkesin iyiliğini düşünen vefakar başak .senin adın başak değil barışın sevginin simgesi güvercin olmalıydı.neyse üzme tatlı canını biz biliyoruz ya yetr.

TERAZi

hay sana dengesiz diyen o dengesizler.ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki.yahu sen olmasan varya şu insan oğlu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu.sen dengesin insanlık için alem buysa kral sensn.sen susarsan bir neden konuşursan ayrı bir neden vardır.marifetli kabiliyetli en artı buç sensin.senin üstüne burç tanıyan megalomandır.söylesene snin üstüne burç var mıdır şahsen yoktur.tanımadım görürsen söyle.

AKREP

Herkes bir akep olarak doğmayı isterdi inan bana güzel gözlerin gururun kalbeninin temel taşı senin kadar hayatıona hakim senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı.ALLAH senin soyunu eksik etmesin.sen ki bir bakışıyla buzları eritebilen insan insana senin için ferhat olup dağları delmeyi isttetirebilen insan.kim demişse san fesat diye onların hepsi.....bak açtıracaklar bana ağzımı...senin güzel gözlerin yeter.görmezden gel onları takma kafana

YAY

kainatın bir bucu olsa kesin yay olurdu.sanatkar,vefakar,doğru dürürst insan dedikleri sen olsa gerek.çevresinde bir tek ya olmyan arkadaş grubu uğruma ölecek ble olsalar tanımamben.snin hetecan budalası olduğunu sanan bir grub kendini bilmez senin o insna hayat veren enerjini çekemeyenlerdir.burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.senin havan bile yeter güzeli.çatlasın çekemeyenler.

OğLAK


sana inatçı diyorlar diye üzülme.onlar senin istikrarına gıbdayla bakıp senin yarın bile edemeyen kişiler.dürüstlük senin burç genlerinde var.bütün alimle.bilginler genelde oğlaktır.oğlaak burcu olamk bile bir şereftir.hatta oğlak burcu olarak doğmamış kadersizler için oğlak bucunu birnci dereceden akarabası olamak bile ayrı bir şereftir.sen kıvrak zekanla zaten bir sıfır öndesin.

KOVA

hep çevresindekileri düşünen insancıl duyguları fazla gelişmiş sevgi dolu kovalar. ALLAH sizin iyiliğinizi versin emi.ayol bu ne yardım severlik.bu ne geniş bir yürek sana sabit fikirli diyenler senin her fikrinin cevher olduğundan habersizmi?eşitlik senin için ne kadar önemli ahhhhhhhhh keşke herkes senin çeyreğin kadar olabilse.sen çok yaşa emi.

BALIK

insanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki senin bu yaradılışının özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen.sen paranoyak değilsin canım ince fikirlisin.ama nerden bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. ben seini o yanağına düşen gözyaşını seviyorum.o hüzün dolu bakışını o gizem doluyüreğini seviyorum.sana sıkıcı düiyenler boğum boğum boğula inşallah.rahat ol boşver takma kafana o çan çan ceneleri kafana tamam mı.

*********************

[/font]

  *
  E-Gönder

 Sayfa : 1   Asagi Git
  Yazdır  
 
Gitmek Istediğiniz Yer:  Yukari Git
^^   Hosgeldiniz..   Istiklal Marsimiz..

WWW.YUMAYUM.COM © 2007
Powered by SMF ~ © 2006-2015, Simple Machines
© Tüm Haklari Ali Baba ve Kirk Haramiler'in Büyülü Magarasinda Saklidir. ©
Google Tags  | URL List
Sitemap 0 1 2 3 4 5
Son Konular | Son Mesajlar

PageRank